konsept

Site Hayatının Avantajlarına RoyalPort'dan Bakın!

Helmann RoyalPort, Antalya’nın Altıntaş bölgesinde benzersiz bir yaşam alanı ve benzersiz bir yaşam deneyimi yaratıyor. Akıllı ev sistemleri ile donatılmış olan 1+1 ve 2+1 daireler, kolektif yaşam alanları ile bütünleşiyor. Teraslara dek ulaşan ve yapı içi gezintiyi keyifli hale getiren panoramik asansörler, alışılmışın dışında bir deneyim vadediyor. Lara plajına yalnızca 10 dakikalık mesafede bulunan RoyalPort ile Akdeniz’in eşsiz esintisi hep sizinle olacak!

Helmann RoyalPort’a oldukça yakında bulunan alışveriş merkezlerinde ailenizle hafta sonu etkinlikleri düzenleyebilir, 6 km mesafedeki Lara Düden Şelalesinde eşsiz bir doğa yürüyüşü gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda hastane ve kolej gibi önemli merkezlerin de yakınında bulunan RoyalPort, site hayatının avantajları ile birlikte güzel bir gelecek imkanı yaratıyor.

Altıntaş bölgesinde, güvenli ve konforlu bir aile yaşantısının teminatı olarak yükselen RoyalPort, aynı zamanda bölgenin imara yeni açılmış olmasından dolayı karlı bir yatırım olanağı sunuyor. Tüm bu özellikler Helmann kalite standartları ile birleşmiş durumda. Gerek ailenizle güvenli bir şekilde yaşamak için, gerekse de yatırım ve cazibe merkezi haline gelecek olan bu bölgede bir daire sahibi olmak için, gönül rahatlığıyla Helmann RoyalPort’u tercih edebilirsiniz.

Bölgenin tek kapalı otoparkını bünyesinde barındıran Helmann RoyalPort, engelli, yaşlı ve çocuk çözümleri ile, herkesin rahatça ve engelsiz şekilde yaşayabileceği bir yapı modeli yarattı. Ankastre mutfak mobilyaları, daire için asansör çağırma sistemi, ısı ve ses izolasyonları gibi pek çok özellikle donatılmış daireler, konforlu ve sorunsuz şekilde yaşayabilmeniz için en ince ayrıntısına kadar planlandı ve hayata geçirildi.

Royalport
N E S W

TÜM DETAYLARI DÜŞÜNÜLDÜ!

RoyalPort’un üst düzey güvenlik ekipmanları kullanılarak donatılmış geniş kapalı otoparkı ile, güvenli bir yaşam deneyimine giriş yapın! Kapalı otopark içerisinde bulunan asansör ile konforlu bir şekilde dairenize ulaşım sağlayın.

Sosyal aktivite alanlarında bir yandan kolektif yaşamın tadını tadını çıkarın, bir yandan yepyeni bir sosyal çevre yaratın. Burası hobilerinize vakit ayırmak ve gizli kalmış yeteneklerinizi ortaya çıkarmak için ideal bir alan.

RoyalPort’a renk katacak çocuklar için, eğlenceli bir yaşam alanı ve bir kahkaha fabrikası!

O muhteşem basketi atmak için doğru zaman! RoyalPort’un geniş basketbol sahasıyla günlük spor alışkanlıklarınıza bir yenisini ekleyin ve çocuklarınızın kendisini nasıl geliştirdiğine tanık olun!

Yüzme havuzları ile ister günün stresinden kurtulun, ister vücudunuzu geliştirin, isterseniz de çocuklarınızla havuz etkinlikleri gerçekleştirin.

Yetişkin havuzları çocuklar için tehlikeli olabilir. Fakat kendi havuzlarında eğlenen çocukların neşesinin yerini başka ne tutabilir? RoyalPort’un çocuk havuzları ile, çocuklarınızın havuz keyfinin güvenli olduğundan emin olun.

Yaz günlerinin vazgeçilmez etkinlik alanlarından olan açık hava sineması ile nostaljik bir deneyim yaşayın.

HAYAT BOYU MUTLULUK!

Sıcak Antalya günlerini havuz keyfi ile serinletin ve bu keyfinizi lezzetli bir içecek ile taçlandırın!

Arkadaşlarınızı beklerken ya da güneşli bir bahar günü yürüyüşe çıkmışken, RoyalPort snack barları ile susuzluğunuzu dindirin, açlığınızı bastırın, içeceklerinizi yudumlarken uzun ve keyifli sohbetler gerçekleştirin.

Spor alanları ile kesişen yürüyüş parkurunda, günlük spor rutinlerinizi uygulamaya devam edin ve güne zinde başlayın.

Bronzlaşmanın en güzel hali, doğal hali! RoyalPort’un yenilikçi güneşlenme terasları ile doğal bir bronzluğa kavuşun, hem vücudunuzu hem de ruhunuzu ısıtın.

RoyalPort’un geniş yeşil alanında herkese göre bir mutluluk var! Burası sizi her şeyden uzaklaştıracak ve tüm negatif enerjinizi alıp götürecek muhteşem bir yenilenme alanı. Ayaklarınızı çıplak bırakın ve toprağın sizi iyileştirmesine izin verin!

Gökyüzü gözlem alanı ile bulutların da ötesine varan bir yolculuğa çıkın! Çocuklarınızın gökbilim hakkında bilgi sahibi olmasını ve teleskoplarla gökyüzü olaylarını takip etmesini sağlayın.

Biz sizi arayalım

Görüşme talepleriniz için bize yazın, en kısa sürede sizi arayalım!
formfooter
×